poniedziałek, 13 lipca 2015

Inspiracja? Kobieta

Siódmy raz usuwam tekst, który tu napisałam, bo za każdym razem nie jest wystarczająco dobry.

Do czego powina dążyć każda kobieta, żeby móc zyskać sukces?

Niezależność 

 Nie myl tego z feminizmem, stadem kotów, wełnianym swetrem i brakiem męża. Kobieta nigdy nie powinna na kimś polegać, liczyć, że zapewni jej utrzymanie, pieniądze, wszystkie rzeczy potrzebne do życia. Mit, że im ładnijesza tym ma łatwiejsze życie powinien przestać być tak powszechny. Każda kobieta musi umieć o siebie zadbać, wiedzieć, że niezależnie co ją spotka, zawsze da radę, ze swoim księciem  z bajki lub jako samotna, ale za to świetna księżniczka. 


Poczucie wartości

Uwaga - to nie to samo co pewność siebie!

Pewność siebie to cecha zewnętrzna, każdy może ją udawać na potrzeby danej sytuacji.
Każda kobieta ma się czuć ze sobą samą dobrze! Masz czuć, że jesteś świetną babką, niezależnie od rozmiaru, statusu i kwoty w banku. Najpierw ty doceń siebie, żeby ktoś inny mógł to zrobić. Walcz ze swoimi kompleksami i nie pozwól im obniżyć twojego poczucia wartości.

Siła

Zawsze, gdy czytam posty kobiet sukcesu na ich stronach lub słucham ich wystapień, czuję ich siłę, Trzeba mieć naprawdę twardy tyłek, żeby się przebić, wytrwać i zostać najlepszą z najlepszych. Żadna z nich nie była taka od urodzenia, to się kreuje z każdym dniem pracy nad tym.

Wiara w siebie
 
To jest niesamowicie ważny element, musisz zyskać najpierw swoje własne zaufanie, by móc zyskać je u innych, Stawiaj zawsze taki cel, który jest realny do osiągnięcia, z każdym niepowodzeniem, rozczarowujesz samą siebie, przez co tracisz wiarę.

Szacunek do siebie

Każda mądra kobieta wie, że

-lepiej być samemu niż z byle kim
-jeśli coś ci nie służy, odejdź jak najszybciej
-zasługuje na wszystko co najlepsze

Nie pozwól na złe traktowanie przez kogoś i przez samą siebie. Znajdź swój cel, dąż do tego co jest wyżej, kochaj siebie i bądź szczęśliwa, bo..

jesteś super babką! :)

PS. jak ktoś twierdzi inaczej, to go kopnij 
 
Superwoman od małego! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz